Dziś mamy: poniedziałek, 18-11-2019, a do końca roku pozostało: 44 dni,
imieniny: Karoliny, Romana
O FIRMIE
SPRZĄTANIE WNĘTRZ
SPRZĄTANIE TERENÓW
URZĄDZANIE TERENÓW ZIELENI
PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELENI
USUWANIE GRAFFITI
INNE USŁUGI
DORADZTWO
KONTAKT
USŁUGI - DYSTRYBUCJA
CHEMIA
ŚRODKI HIGIENY
MASZYNY
SPRZĘT RĘCZNY
DOZOWNIKI I PODAJNIKI
AKCESORIA
O FIRMIE

SZANOWNI PAŃSTWO

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach na rzecz innych podmiotów. Naszym zamiarem jest uwolnienie naszego Klienta od problemów związanych z utrzymaniem czystości i zachowaniem higieny.

Pragniemy, aby mógł on skupić się na swojej zasadniczej działalności i nie absorbował swojej energii na wszystkie sprawy związane z personelem sprzątającym, zaopatrzeniem w środki do sprzątania, utrzymania higieny i.t.p.

W swojej pracy korzystamy z bogatego doświadczenia firm o podobnym profilu oraz przedstawicieli producentów i importerów środków chemicznych, maszyn i innych urządzeń służących do sprzątania. Pozwala nam to na świadczenie usług na wysokim poziomie za niewygórowana cenę.

Zakres usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta biorąc pod uwagę jego potrzeby i sugestie.

Wśród naszych klientów są zarówno zakłady przemysłowe, instytucje państwowe i samorządowe, firmy produkujące żywność, szkoły, przedszkola, spółdzielnia mieszkaniowa i inne.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek problemy i pytania związane z utrzymaniem czystości w swojej firmie czy instytucji zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Pamiętajcie, że naszą dewizą jest:

"TY RÓB SWOJE - SPRZĄTANIE ZOSTAW NAM"

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 
     do góry